Targi MTT we Wrocławiu 2024

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego – rozpoczynamy sezon na podróże, te małe i te duże!

W piątek 22.marca jest dniem otwartym dla osób z niepełnosprawnościami.

Zapraszamy na panel o godzinie 11.15 przy scenie głównej. 

Wszystkim miłośnikom podróżowania i aktywnego spędzania wolnego czasu, turystom, eksploratorom, obieżyświatom lub po prostu miłośnikom targów turystycznych chcemy 
przekazać wspaniałe wiadomości. W dniach 22-24 marca we Wrocławiu zorganizujemy kolejną, 15. już edycję Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego.

Na terenie Tarczyński Arena Wrocław zgromadzimy ponad 200 wystawców z Polski i ze świata, wiele lokalnych atrakcji oraz takich miejsc, o istnieniu których jeszcze nie słyszeliście. Jak co troku staramy się, by każdy znalazł cos dla siebie, ale i odkrył coś nowego. Najważniejsza jest inspiracja!

Prócz stoisk wystawców, zaprezentujemy wiele atrakcji dodatkowych. Festiwal Podróżników „Swoją drogą” to już stały i kluczowy punkt programu, Swoją obecność potwierdziło już 18 podróżników. 

Festiwal Kulinarny to gotowanie na żywo – każdego dnia zaprezentujemy inną kuchnię, a przygotowane potrawy będą dla Was ucztą. Tradycyjnie zapraszamy producentów produktów regionalnych, którzy będą mieli swoja strefę.

Z każdego takiego wydarzenia odwiedzający powinni coś wynieść. Oprócz nowych inspiracji i wiedzy, materiałów i broszur turystycznych, wielu rozmów – my, wraz z partnerami zapewnimy wiele wejściówek, nagród, gadżetów. Wśród nich wyjazdy weekendowe i nagroda główna – to na razie zostanie niespodzianką.

Rodziców przestrzegamy! Zaplanujcie trochę więcej czasu na odwiedziny. Mnogość atrakcji dla dzieci sprawi, że zostaniecie tu na dłużej. A jak zgłodniejecie, zapraszamy do strefy produktów regionalnych!

W targowy piątek przedstawiciele sektora turystycznego wezmą udział w warsztatach i spotkaniach branżowych, ogłosimy również laureatów nagrody branżowej - Kryształy Turystyki. 

W piątek 22.marca jest także dniem otwartym dla osób z niepełnosprawnościami 

Zapraszamy na panel o godzinie 11.15 przy scenie głównej. 


Szczegóły będą publikowane na facebooku i instagramie:
https://www.facebook.com/mttwroclaw
https://www.instagram.com/mtt.wroclaw


Współorganizatorem targów jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląska Organizacja Turystyczna.